|

Ecosia інвестувала більше мільйона доларів у дерев’яні платіжні картки

Витрати з карток направлятимуться на підтримку різних програм із відновлення лісу.

Німецька пошукова система Ecosia, створена для підтримки екології у світі, інвестувала один мільйон фунтів стерлінгів (1 291 499 доларів) у фінтех-стартап TreeCard. Ecosia стала власницею 20% частки цієї компанії, повідомляє Finextra.

Німецька компанія підтримала ідею стартапу виготовляти дерев’яні платіжні картки, користувацькі витрати з яких направлятимуться на підтримку різних програм із відновлення лісу.

TreeCard надається разом із мобільним додатком, за допомогою якого користувачі можуть: відслідковувати власні витрати; розділяти рахунки між друзями; відслідковувати, скільки дерев висадили за кошти, які вони витрачали.

Працюючи в мережі Mastercard, TreeCard функціонує як повноцінна дебетова картка із підтримкою безконтактних транзакцій та мобільних платежів.

За словами співзасновника TreeCard Джеймі Коса, фінтех-стартап хоче залучити як мінімум 100 тисяч користувачів. У компанії зазначають, що саме така кількість клієнтів дасть змогу профінансувати висадку шести мільйонів дерев, а всі доходи від платіжних операцій користувачів TreeCard підуть на проєкти з відновлення лісу у 38 місцях світу. Зараз Ecosia для висадки дерев використовує прибутки, отримані від реклами.

TreeCard запустять в США та в інших європейських країнах упродовж наступного року. Запуск залежить від інтересу до такого платіжного продукту з боку суспільства і кількості підписок, зазначає Джеймі Коса.

Крутько Дарья
hmarochos.kiev.ua, 18.10.2020

Похожие записи

Добавить комментарий