Олександр Дубінін: УКРОП зробить все, аби подолати президентське вето на закон щодо збереження українських лісів

Восени, із початком нової сесії Верховної Ради, УКРОП розпочне активні дії, спрямовані на подолання президентського вето на закон щодо збереження лісових угідь в Україні. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook заявив народний депутат від УКРОПу Олександр Дубінін.

Нагадаємо, 23 липня Петро Порошенко наклав вето на Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». Ветування закону фактично означає, що незаконна вирубка лісів в Україні триватиме й надалі, а винні в ній не нестимуть належного покарання.

«Ветування Президентом цього закону, на мій погляд, свідчить або про нелюбов до українських Карпат, або ж про любов до різноманітних схем, які призводять до знищення нашого багатства – українських лісів», – прокоментував рішення Порошенка Олександр Дубінін.

Парламентар зазначив, що законопроект, який передбачав посилення кримінальної відповідальності за контрабанду українського лісу, співавтором котрого виступає й він, був напрочуд розумним і мужнім кроком парламенту, особливо, з огляду на те, що навіть Німеччина підтвердила – з України масово контрабандним шляхом вивозиться ліс.

Раніше Олександр Дубінін у рамках програми збереження українських лісів пропонував перш за все провести інвентаризацію лісових угідь, а потім розробити комплексні програми для кожного регіону, які б передбачали цілковиту або часткову заборону вирубки лісів й висадку нових дерев.

Олександр Дубінін висловив сподівання, що вже восени УКРОП спільно з іншими відповідальними депутатами парламенту зможе подолати вето Президента. «Якщо ми дозволимо й надалі через кримінальні схеми знищувати нашу природу, діти нам цього не вибачать», – наголосив нардеп.

ukrop.com.ua, 25 ЛИПНЯ 2018

Похожие записи

Добавить комментарий