Заступник генерального директора Костянтин Шевчук представив УЕБ на Всеукраїнському лісопромисловому форумі

Заступник генерального директора ТОВ «УЕБ» Костянтин Шевчук 29 вересня взяв участь як спікер у Третьому Всеукраїнському лісопромисловому форумі, що проходив в рамках міжнародної виставки лісової, деревообробної та меблевої промисловості. Форум організований за сприяння Державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України, профільних асоціацій та громадських рад лісопромислового комплексу.

Під час свого виступу Костянтин Шевчук представив результати роботи ринку необробленої деревини, який з 1 липня функціонує за новими правилами. Зокрема, на сьогодні на Українській енергетичній біржі налічується понад 3000 учасників ринку необробленої деревини, за серпень-вересень 2021 року на біржі проведено 226 торгів, реалізовано 914,5 тис. куб. м деревини. При цьому в результаті зростання ціни продажу під час торгів держава додатково отримала понад 620 млн грн.

На форумі були присутні представники уряду, депутатського корпусу, керівники обласних управлінь, директори лісогосподарських та лісозаготівельних підприємств. Учасники дискусії обговорили актуальні проблеми ринку необробленої деревини, організації торгівлі деревиною та перспективи розвитку ринку у короткостроковий та середньостроковий періоди.

“Сьогодні ми спостерігаємо суттєве зростання обсягів торгів деревиною з кожним наступним місяцем. Законодавчі зміни дали поштовх до створення прозорого конкурентного ринку, де присутні учасники з усієї України, а формування ціни відбувається за ринковими принципами. Зараз з нами працюють 17 партнерів з різних регіонів, і ми залишаємось відкриті для приєднання нових партнерів”, — відзначив Костянтин Шевчук.

Артем Щербак
Пресслужба, Українська енергетична біржа

Похожие записи

Добавить комментарий