Лісівники Рівненщини вирішують, що робити з надлишком низькотоварної деревини

За інформацією Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, у І півріччі поточного року Сарненський, Костопільський та Дубенський лісгоспи увійшли до 25 кращих в Україні за рівнем продуктивності праці.

Внесок лісівників області до Зведеного бюджету становить 205,5 млн. грн., 60,6 млн. грн сплатили лісівники області Єдиного соціального внеску.

Крім цього, ключове питання, про яке йтиметься сьогодні на виїзній колегії управління, – це проблеми з реалізацією низькотоварної, дров’яної деревини, яка нині є на залишках у лісогоспах. Її кількість, через масове всихання соснових насаджень, постійно зростає. Учасники колегії побачать, як у лісгоспах будують власні цехи для переробки низькотоварної деревини.

Крім того, оглянуть будівнитво лісової дороги в ДП «Костопільський лісгосп» та дізнаються, як використовується лісотранспортна мережа минулих років в ДП «Соснівський лісгосп».

Побувають члени колегії у лісорозсаднику Соснівського лісництва ДП “Соснівський лісгосп” та базисному розсаднику Базальтівського лісництва ДП «Костопільський лісгосп», де кілька років успішно функціонують сучасні тепличні комплекси.

Фото надані обласним управлінням лісового та мисливського господарства. 

 

Непомняща Ангеліна
golosno.com.ua, 10.08.2018

Похожие записи

Добавить комментарий