Контрабандисти пропонують ЗМІ гроші за фейки проти Прем’єра — прес-секретар Гройсмана

Это противостояние с обеих сторон напоминает «войну фейков» М.П.

Контрабандисти лісу пропонують деяким ЗМІ за гроші розмістити фейкові матеріали проти Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Про це повідомив у Facebook прес-секретар голови Кабінету міністрів Василь Рябчук.

«Кажуть, що дурні не здатні вчитись. Тому вічно залишаються в дурнях. І всі, хто займається в нашій країні схемами, не від великого розуму намагаються щоразу використовувати свої недолугі методи. От і сьогодні знову отримав інфу від колег, що до їх видань звертались «схемщики», які кришують контрабанду лісу, щоб завтра за гроші розмістити чергову порцію замовних матеріалів проти Прем’єра. Знову одними і тими ж словами, знову ті ж агентства, все, як і минулого разу», — зазначив Рябчук.

Він висловив переконання, що замовникам поширення фейків не вдасться цього зробити через чесну позицію більшості колег. «Певен, що і цього разу замовники — контрабандисти пошиються в дурні через чесну позицію переважної більшості колег-журналістів і редакторів. Проти нас воюють темними нечесними способами, а значить команда Прем’єра все робить правильно!», — додав Рябчук.

Як раніше повідомляв Укрінформ, це вже не перше спроба поширити замовні матеріали проти Прем’єр-міністра, про яку заявляв Василь Рябчук. Раніше він уже повідомляв про те, що володіє інформацією від колег-журналістів про звернення до них людей з пропозицією за гроші розмістити замовні матеріали,  які мали б компрометувати Володимира Гройсмана. 

https://www.facebook.com/ryabchuk1/posts/2009504885761552

www.ukrinform.ua, 12.08.2018

Похожие записи

Добавить комментарий