А вот и обещанный «слив» против Гройсмана +

Текст заметки дублируют данные Петра Чечелюк, причем я вполне допускаю, что и он не сам их собрал: думаю собирала «вся лесная отрасль». Оригинальны только вступление и окончание заметки. Привожу их отдельно и Вы сразу угадаете кто заказчик. 

Начало: «Нажаль, Гройсман не демонструє будь-яку спробу до спільного діалогу, що може привести до ще більш великого падіння довіри»  Диалога с кем? Доверия чьего?

Окончание: » З боку влади відсутнє бажання до спільних рішень з працівниками лісових господарств чи може вони знову хочуть бачити велику кількість невдоволених людей під своїми стінами?»   Это прямая угроза со всей очевидность  может исходить только от организаторов прошлой акции. Жаль что они не подписались.

Я не сомневаюсь, что в Гослесагентстве давно перевели отчет Earthsight. Правильно было бы разобрать его по пунктам и опубликовать с комментариями специалистов Гослесагентства. Пока идет обливание помоями якобы авторов отчета, но этого мало. Поверьте и в Европе, и в Украине процесс анализа  и проверки приведенного материала только начинается.

Что касается Гройсмана, то мне совершенно непонятно, почему он уперся в контрабанду, когда речь в исследовании идет о коррупции, а это куда более широкое и вредоносное для страны явление.??? Может потому, что борьба с коррупцией не в его юрисдикции?… а может  само  слово «коррупция» напоминает ему  что-то личное, что хотелось бы забыть? Конечно вне всякой критики, фактическое прекращение экспорта дров, для которого я пока не видел никаких законодательных оснований.

Я не закрываю этот материал, так как ожидаю подобных публикаций в других изданиях. Все они будут накапливаться здесь.

М.П.

У Гройсмана з’явився новий радник — дядько Сем

13.08.2018

Нажаль, Гройсман не демонструє будь-яку спробу до спільного діалогу, що може привести до ще більш великого падіння довіри

Гройсман запропонував тотальну перевірку лісової галузі всіма перевіряючий органами, котрі існують в Україні. Незважаючи на гостроту теми, серед системних політичних сил не знайшлося нікого, хто б захотів виступити проти рішення Володимира Гройсмана щодо «досліджень» британською громадською організацією.

Як зазначають ЗМІ Гройсман взяв за основу дослідження не дуже відомого Сема Лоусона, а інформація про стан українського лісу була викладена ним на його ж персональному сайті Earthsight. Автор звіту не має освіти або компетентності в питаннях лісу, але це не заважає йому робити різні звіти і дослідження про стан лісу в країнах світу. Він має певну команду яка складається з двох основних представників: це Том Джонсон — журналіст який позиціонує себе як керівник Earthsight Investigation та пані Тара Ганеш яка від імені Earthsight давала інтерв’ю європейським ЗМІ, щодо звітів її напарника Сема.

Дослідивши різні роботи Earthsight та порівнюючи їх з українським дослідженням можна побачити, що в звітах про Україну відсутня будь-яка інформація про джерело фінансування та будь-яке зазначення прізвищ виконавців, що може вказувати нам про так звану «кваліфіковану допомогу» вітчизняних лісорубів. 

У своїх дослідженнях Earthsight зазначає, що вся інформація в їх джерелах змістовна та не є голослівною, а би вона котирувалася в державних інстанціях. Але Earthsight посилається в своїх звітах на Ukrstat.org який не є офіційним електронним джерелом. Згідно з правилами таких структур як Євросоюз або ООН будь-які документи повинні посилатись на офіційні документи держави.  Також відсутня чітка інформація про методику згідно якої були отримані цифри про кількість контрабанди українського лісу. Згідно звіту для отримання кількісної інформація було обстежено різні ділянки карпатського ліса. Дивно, але до обстеження не були залучені українські фахівці. Британські дослідники дійшли до висновку, при якому зазначається, що «38-44%» лісу вирубаються незаконно. Спеціалісти галузі досить спокійно ставляться до «досліджень» Earthsight, адже будь-яка абсурдна ситуація з питань «рішень влади» не залишає жодних ілюзій щодо її цілковитої неадекватності.

Нажаль, Гройсман не демонструє будь-яку спробу до спільного діалогу, що може привести до ще більш великого падіння довіри. З боку влади відсутнє бажання до спільних рішень з працівниками лісових господарств чи може вони знову хочуть бачити велику кількість невдоволених людей під своїми стінами?

https://znaj.ua/politics/u-grojsmana-zyavyvsya-novyj-radnyk—dyadko-sem

Британське дослідження як пастка для Гройсмана

13 Серпня 2018,Британське дослідження як пастка для Гройсмана

Необізнаність Гройсмана може призвести до серйозних наслідків у лісовому господарстві та в кар’єрі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана

Прем’єр доручив Держаудитслужбі, ДФС, Держгеокадастру та Національній поліції перевірити лісові господарства щодо незаконної вирубки лісу та реалізації лісоматеріалів. Його висновки базувались на британському досліджені Earthsight.

https://politeka.net/ua/news/politics/701397-britanskoe-issledovanie-kak-lovushka-dlja-grojsmana/

Похожие записи

Добавить комментарий